شرایط ضمانت بازگشت وجه :

۱- عودت بدون قید و شرط :

شما می توانید در صورت عدم رضایت از کالای دریافتی به هر دلیل در ۲۴ ساعت اولیه ، کالا را برای وب و من  برگشت دهید و هزینه پرداختی به وب و من  را دریافت کنید.

۲- وجود مشکل فنی در کالای خریداری شده

۳- مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت

۱) آیا تمامی محصولات موجود هست ؟

تمامی محصولات فروشگاه وب و من قابلیت ثبت سفارش را دارند و سفارش ها به دو صورت انجام می شود :

۱-۱ ) محصولات موجود توسط پست پیشتاز ، باربری یا تیپاکس به درخواست مشتری ارسال خواهند شد.

۱-۲ ) محصولاتی که در انبار موجود نباشند توسط پست سریع (EMS) از یکی از کشورهای سوییس ، سنگاپور ، مالزی یا چین به طور مستقیم به آدرس مشتری ارسال می شود که در بازه زمانی یک هفته الی ۲۰ روز به دست مشتری خواهد رسید .

۱-۳ ) در صورتی که اقدام به ثبت سفارش نمایید ، محصول درخواستی شما در صورت موجود بودن ارسال می شود که ۲۴ تا ۴۸ ساعته به دست شما می رسد و در غیر این صورت برای شما همانطور که در بند ۲-۱ گفته شد تهیه خواهند شد.

۱-۴ ) جهت اطلاع از وضعیت موجود بودن یا نبودن و نحوه انجام سفارش شما می توانید با وب و من  تماس بگیرید.

۲ ) هزینه عوارض و گمرک امانات پستی چگونه محاسبه می شود(مخصوص محصولاتی که از خارج از کشور پست می شوند و شامل کالاهای موجود در انبار نمی باشد ) ؟

۲-۱ ) محصولات عرضه شده در وب و من به علت ابنکه جنبه تجاری ندارند شامل عوارص ورودی نمی شوند.

نکته : هر فرد در سال تا سقف ۵۰ دلار معافیت گمرکی دارد.لذا این ۵۰ دلار در محاسبه هزینه عوارض محصول ، لحاظ خواهد شد.(از ارزش کالا کسر می شود و عوارض با قیمت به دست آمده محاسبه می شود ، به عنوان مثال هزینه عوارض یک بسته ۲۰۰ دلاری بر پایه ۱۵۰ دلار محاسبه خواهد شد.)

۲-۲ ) هزینه گمرک امانات پستی و پست خارجه(حدود ۱۴ هزار تومان) صرفا بر عهده مشتری خواهد بود.

۲-۳ ) جهت اطلاع از وضعیت موجود بودن یا نبودن و نحوه انجام سفارش شما می توانید با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

تمامی محصولات دارای ۷ روز مهلت تست می باشند.

تمامی محصولات دارای ضمانت بازگشت وجه و عودت بدون قید و شرط می باشند.

در صورت داشتن هرگونه ابهام یا سوال لطفا با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

 

نکته : در خصوص بسته هایی که از خارج از کشور پست می شوند بازه زمانی که شرکت پست برای بسته های EMS (ویژه) مطرح می کند ۳ الی ۷ روز می باشد.لذا فروشگاه وب و من  خود را موظف می داند در ۴۸ ساعت اولیه بعد از ثبت سفارش تمامی مراحل را انجام داده تا سفارش مشتریان پست شود و در بازه زمانی ۸ الی ۱۴ روزه به دست عزیزان برسد..تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات این فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه وب و من نخواهد بود.

در صورتیکه اداره پست دریافت کننده بسته درخواستی بیشتر از حد معقول برای عوارض ورودی از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه وب و من نخواهد بود.

دقت داشته باشید رسیدن سفارشات به طور سالم و صحیح به دست مشتریان از وظایف و تعهدات وب و من است لذا این بحث با مقوله تاخیر تعریف جدایی دارد.

در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل از جمله تاخیر شرکت های پستی در تحویل سفارش یا هر گونه مشکل دیگری که باعث شود بسته  به دست مشتری نرسد ، اصل هزینه پرداختی برای مشتری عودت داده خواهد شد.لذا فروشگاه بارثاوا  در صورت بروز مشکل تا زمانی که وضعیت سفارش به یکی از “حالات برگشت به فرستنده” و “تحویل به مشتری” مشخص شود ، اصل مبلغ سفارش را نزد خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

1 دیدگاه

www.esimilan2000.1350

موافق هستم.