چگونه وجه را پرداخت کنم؟

شما می توانید با استفاده از هر کارت بانکی عضو شتاب به صورت آنلاین وجه سفارش خود را پرداخت کنید.همچنین میتوانید وجه سفارش خود را به یکی از حساب های ما واریز کنید.

چگونه کالا را تحویل بگیرم؟

آیا تمامی محصولات موجود هست ؟
تمامی محصولات فروشگاه وب و من قابلیت ثبت سفارش را دارند و سفارش ها به دو صورت انجام می شود :
۱ ) محصولات موجود توسط پست پیشتاز ، باربری یا تیپاکس به درخواست مشتری ارسال خواهند شد.
۲ ) محصولاتی که در انبار موجود نباشند توسط پست سریع (EMS) از یکی از کشورهای سوییس ، سنگاپور ، مالزی یا چین به طور مستقیم به آدرس مشتری ارسال می شود که در بازه زمانی یک هفته الی ۲۰ روز به دست مشتری خواهد رسید .
۳ ) در صورتی که اقدام به ثبت سفارش نمایید ، محصول درخواستی شما در صورت موجود بودن ارسال می شود که ۲۴ تا ۴۸ ساعته به دست شما می رسد و در غیر این صورت برای شما همانطور که در بند ۲-۱ گفته شد تهیه خواهند شد.
۴ ) جهت اطلاع از وضعیت موجود بودن یا نبودن و نحوه انجام سفارش شما می توانید با وب و من  تماس بگیرید.

چگونه از وضعیت سفارشم آگاه شوم؟

برای پیگیری سفارش خود از راه های زیر اقدام کنید :

1- ارسال تیکت و درخواست پیگیری از حساب کاربری خود

2- ارسال درخواست از بخش پیگیری سفارشات

3- تماس با وب و من

گارانتی وب و من

تمامی محصولات دارای ۷ روز مهلت تست می باشند.

تمامی محصولات دارای ضمانت بازگشت وجه و عودت بدون قید و شرط می باشند.

در صورت داشتن هرگونه ابهام یا سوال لطفا با تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

چگونه کالای خود را مرجوع کنم؟

عودت بدون قید و شرط :

شما می توانید در صورت عدم رضایت از کالای دریافتی به هر دلیل در ۲۴ ساعت اولیه ، کالا را برای وب و من برگشت دهید و هزینه پرداختی به وب و من  را دریافت کنید.

نکات :

در صورتی که به هر دلیلی از کالای دریافتی خود رضایت ندارید می توانید  تا نهایتا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا با وب و من   تماس گرفته و انصراف خود را اعلام نمایید.ملاک تاریخ تحویل گوشی ، تاریخ ثبت شده در سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در صورتی که از خرید خود انصراف دهید هزینه ارسال آن برای وب و من  به عهده مشتری می باشد.
هزینه های پرداختی مشتری به پست جهت عوارض و هزینه پست برای مشتری قابل برگشت نیست و تنها اصل مبلغ پرداختی مشتری هنگام ثبت سفارش به مشتری پرداخت خواهد شد.
توجه داشته باشید کالا باید در شرایط اولیه خود باشد و استفاده نشده باشد.
در این شرایط امکان تعویض کالا نیز میسر است.

وجود مشکل فنی در کالای خریداری شده :

تمامی محصولات عرضه شده توسط وب و من  از تاریخ دریافت توسط مشتری دارای ۷ روز مهلت تست می باشند.

نکات :

جهت اطلاع رسانی به وب و من  در هنگام وجود مشکل فنی در دستگاه خریداری شده ، مشتری باید ظرف مدت ۷ روز از تاریخ دریافت محصول با تلفن 05138467745 با داخلی خدمات پس از فروش وب و من  تماس بگیرد.

در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان وب و من  تایید شد مشتری میتواند محصول را تعویض نماید.

برای ارسال کالای دارای ایراد فنی به وب و من ،  لازم است کالا با همان بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش وب و من  اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا به وب و من اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات وب و من  اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

آسیب‏‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش وب و من  اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است  به خدمات پس از فروش وب و من  ارسال شود.

وب و من  همواره می‏‌کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.