ما از کجا پیدایمان شد؟

وب و من در سال 1393 شروع به کار کرده است و طی مدت چند ماه بر روی بستر خود فعالیت کرده است تا بتواند فروشگاهی باشد تا با عرضه محصولات با کیفیت جایگاه خوبی در کنار خدمت رسانی به هموطنان عزیز داشته باشد.

 

اهداف وب و من

فروشگاه اینترنتی وب و من با هدف ایجاد امکان دسترسی مشتریان به انواع ساعت هوشمند ، دوربین ورزشی ، قطعات و لوازم جانبی گوشی ، قطعات کامپیوتر ، وسایل کمپ و… ، بدون محدودیت های اعمالی در اثر تحریم های بین المللی و در چارچوب قوانین مدنی جمهوری اسلامی ایران، فعالیت خود را آغاز نمود و با گسترش خلاقانه تنوع محصولات، در تحقق هر چه بیشتر این هدف می کوشد.

 

با وب و من  بی واسطه خرید کن

مجموعه وب و من با هدف همکاری در تولید، فروش و تحویل کالاهای مورد نیاز شما عزیزان از کشور های بزرگ صنعتی دنیا شروع به کار کرد. در حال حاضر عمده فعالیت وب و من در زمینه سفارش و تحویل کالاهای درجه یک تولید شده در کشور چین و ترکیه و امارات به هم‌وطنان عزیز ایرانی می‌باشد و در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان، تلاش ما بر امکان سفارش ۲۴ ساعته، کاهش هزینه های ارسال و تحویل در حداقل زمان ممکن از تمامی فروشگاه‌های آنلاین چین و ترکیه و امارات می‌باشد. شما می‌توانید با سفارش از طریق وب و من با حداقل هزینه و زمان کالای مد نظر خود را تحویل بگیرید..